Pleksi Merdiven Korkulukları

Merdivenlere özel üretimini ve montajını yaptığımız pleksi merdiven korkulukları sağlam ve uzun ömürlü olmasından dolayı ev ve işyeri dekorasyonlarında en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Cam malzemelere daha hafif ve maliyeti düşük olan pleksi merdiven ürünleri ışığı geçirgen özelliğe sahiptir.

Konusunda deneyimli ve birçok alanda hizmet veren Çağdaş Metal Dekorasyon, sektörünün en geniş referansları ile müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi garanti eder. Dikme ve Baba modellerinin birleşimi ile ortaya çıkan merdiven korkulukları kusursuz bir görüntüye sahiptir.

Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden iç ve dış alanlarda uygulanabilir olması nedeniyle cazip gelen pleksi merdiven korkulukları konusunda uygun fiyat ve garantili ürün seçenekleri ile İstanbul merkezli birçok il ve ülkede hizmet vermekteyiz.

Müstakil evler, Çift katlı evler, Otel, Eğlence merkezleri ve İşyerlerine farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, alt kısımda yer alan modelleri kesinlikle incelemeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz montaj dışında kargo ile gönderi seçeneği mevcut olan pleksi baba ve pleksi dikme ürünlerimizi daha uygun fiyatlar ile temin edebilirler.

Cam malzemeler kırılma ve çatlamalar sonrası çevrede bulunan canlılara zarar verebilir. Yüksek sıcaklıklarda yumuşatılarak, istenilen kalıp ve görüntü elde edilerek uygulanan merdiven korkuluklarında çizilme ve çatlama gibi problemler ortaya çıkmamaktadır.

İstanbul Pleksi merdiven korkuluk imalatı ve montajı konusunda deneyimli teknik ekibi ile yaz ve kış aylarında durmaksızın, hizmet sunan firmamız, kalite ön planda çalışmalarında başarılı ve güzel sonuçlar elde etmeyi hedefler.

1 . sınıf kalitede olan ürünlerimiz her alanda tercih edebilir. Dekorasyon ürünleriniz ile uyum sağlayacak olan bu malzemelerin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Şeffaf ve Saydam olmasından dolayı mekan aydınlatmasına önemli derecede katkı sağlar.

error: Aldın mı ?