Pleksi merdiven üretimi ve satışı konusunda birçok alanda hizmet veren firmamız, uygun fiyat ve farklı ürün seçenekleri ile dekoratif yönden en çok tercih edilen ürünler konusunda lider konumdadır. Genelde merdivenlerin görünümünde değişiklik yapmak isteyenler tarafından tercih edilen ürünler, şık ve dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Tecrübesi ve sunduğu hizmetler ile birçok alanda marka olmayı başaran firmamız, ürün seçeneklerinde kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Pirinç ve Pleksi malzemelerin birleşiminden oluşan merdiven korkulukları, şık ve ergonomik tasarımları ile her alanda rahatlıkla uygulanabilir özelliktedir. Sektörel anlamda yenilikleri yakından takip eden firmamız, ürün seçeneklerinde yenilikler yaparak, daha kaliteli malzemeler ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Pirinç pleksi merdiven modelleri oldukça fazla olduğundan, öncesinde ücretsiz keşif ve projelendirme gibi ek ücret gerektirmeyen araştırmalar ile fiyatlar belirlenir.

Pirinç Pleksi Merdiven

Şeffaf ve Saydam malzemeler olarak renkli ve renksiz modelleri bulunan pirinç pleksi merdivenleri, dekorasyon yönünden oldukça çok tercih edilen dayanıklı malzemelerdir. 90 C sıcaklıkla yumuşatılan ürünler daha sonra kalıp haline getirilir ve uygulanacak alana sağlam bir şekilde montajı gerçekleşir.

Hizmet verdiğimiz Bölgeler ; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Kıbrıs, İzmir, Malatya

Kategori: Pleksi
Share This Article
error: Aldın mı ?