Pleksi Korkuluk

Şeffaf  ve Saydam malzemelerden üretilen pleksi malzemeler, dekorasyon amaçlı iç ve dış ortamlarda uygulanabilir, ergonomik ve hafif ürünlerdir.  Ev ve işyeri dekorasyonunda farklılık yaratmak isteyenler için önerebileceğimiz pleksi korkuluk ürünlerimiz, cam malzemelere daha hafif ve ekonomik yönden uygundur.

Pleksi, çizilme ve darbelere karşı özel bir tasarıma sahiptir. 90 C sıcaklıkta ürün yumuşatılarak, istenilen kalıp verilir ve kusursuz bir hale getirilir. 4 Mevsim kullanım için idealdir. Merdiven korkuluklarında düşmeleri engelleyen bir yapıya sahiptir.

Pleksi dikme çubukları görüntü ve model bakımından farklıdır. Uygulanacak alanında m2 ölçülerine göre kaç adet pleksi dikme malzemesi kullanılacaksa, fiyatlar buna göre değişiklik gösterebilir.

Çağdaş Metal dekorasyon, konusunda tecrübeli teknik ekibi hızlı ve memnuniyet odaklı uyguladığı pleksi korkuluk sistemlerinde garantili olarak hizmet vermektedir. 1988 yılından beri en iyi hizmeti sunmak için, geliştirdiği yeni modeller ile Türkiye geneli hizmetlerini arttıran firma, kullanıcı dostu ve mobilyalarınız ile uyum içerisinde olacak, model ve aksesuarlar ile kendinize göre en güzel ürünü seçebilirsiniz.

Işığı geçirgen özelliği bulunan bu ürünler mekanın aydınlatmasına da önemli derecede katkı sağlar. Saydam ve Yarı saydam olarak merdiven korkulukları için üretimimiz bulunmaktadır.

Pleksi korkuluk Floresan, Şeffaf ve Opak renklerde üretim yapılabilir.

Ürün bakır sertliğine sahip olduğu için, dış ve iç görünümünde bozulmalara neden olmaz.

Pleksi Korkuluk

Firmamız üretim ve montaj imkanı ile İstanbul merkezli olarak 81 ilde en iyi şekilde hizmet sunmayı hedefler. Müşterilerimizin hayalindeki modeli seçmesi konusunda, en yeni fikirleri ortaya koyar. Çağdaş Metal bünyesinde olan ürünleri İstanbul’da yer alan showroom ofisimizden inceleyebilirsiniz.

Evinizin genel dekorasyonuna en çok yakışacak merdiven korkuluklarını belirlemek için uzman ekibimiz ile beraber çalışabilirsiniz. Pleksi merdiven korkulukları ve pirinç küpeşteler dilediğiniz renkte tasarlanabildiği için çok geniş bir seçenek fırsatınız bulunmaktadır.

Ayrıca bu denli lüks bir görüntüye sahip olan ürünün uygun fiyatlarını da duyunca şaşıracaksınız. Villa, yat, ofis veya eviniz için en iyi Pleksi merdiven korkuluk tasarımlarını uygulatmak için şimdi bize ulaşın.

Kategori: Pleksi
Share This Article
error: Aldın mı ?